“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

החיים רק מתחילים בגיל השלישי

העולם שייך לצעירים? יגידו מה שיגידו, אבל לא אחת נאמר כי הגיל הוא רק מספר, ובצדק. כיום, הודות למיכשור נפלא הנגיש לקהל המבוגרים בגיל השלישי, ניתן להנות מאיכות חיים נפלאה. לצד המיכשור והציוד המתקדמים, הטכנולוגיה מאפשרת לאנשים רבים להנות גם מדברים נוספים כדוגמת תוספי תזונה, שמשפרים ומשדרגים משמעותית את איכות חייהם של רבים. אז איך החיים נראים כיום בגיל השלישי הודות לקלנועית ולעזרים נוספים?

 

לא מוותרים על העצמאות בשום אופן:

 

לא מעטים האנשים בגיל השלישי שכיום נעזרים בקלנועית. סביר להניח כי רבים ראו את הקלנועית בפעולה דווקא בשימוש במרחב הציבורי, בעת שאנשי שירות רבים עושים בה שימוש חדשות לבקרים בעת שהם מבקשים להגיע ממקום אל מקום. כך, ניתן לראות דיילים המוסעים אל הרציפים השונים בנמלי התעופה על הקלנועית, אחיות ורופאים שמגיעים אל מחלקות שונות במהירות הודות לקלנועית, ואפילו עובדים בקיבוצים ובמושבים. ומה קורה במרחב הפרטי? אנשים בגיל השלישי נהנים מעצמאות מלאה, למרות הקשיים בהתניידות.

הגוף יכול להיות מפונק ולהציב קשיים שונים בהתניידות עצמאית, אך הודות לקלנועית זוכים אנשים רבים לשמר את שגרת היום שלהם כפי שהיא, מבלי לוותר על גיחות עצמאיות למקומות שונים במרחב הציבורי. אם לא די בכך, הקלנועית גם משחקת תפקיד חברתי חשוב. איך זה בדיוק קורה?

הקלנועית ככלי חברתי:

 

אז התועלות הרבות של הקלנועית בכל הקשור להתניידות ברורות, אך היא גם מסתמנת ככזו הממנפת סיטואציות חברתיות. כך לדוגמא, בעת שרוכשים את הקלנועית הזוגית, המאפשרת את נסיעתם של שני נוסעים בה, ולא של נוסע אחד בלבד. בנוסף, עם הקלנועית אפשר להגיע לחוגים חברתיים שונים כמו פגישות בפארק השכונתי וכדומה.

השפעה על הביטחון העצמי:

 

בכל בגיל, ובעיקר בגיל השלישי, שמים דגש ומעניקים תשומת לב רבה לבריאות הנפש ובריאות הגוף על מנת להבטיח את איכות חייהם של בני הגיל השלישי. קלנועית, ככלי המאפשר התניידות ועצמאות, מעניקה ביטחון עצמי גבוה מאד למשתמשים בה, מאחר והיא גורמת להם להרגיש  שדבר לא חסר ולא נחסך מהם דבר. כך שאפשר לומר שתחושת הביטחון העצמי מטיבה עם הנפש.

 

לצד הבריאות הנפשית, גם בריאות פיסית:

 

כאמור, בריאות מלאה היא בריאות המשלבת בין גוף ונפש. אז לאחר שהקלנועית הצליחה להעניק ביטחון עצמי ואפילו להתגבר על מכשולים פיסיים שונים, הרי שניתן למנף את הבריאות אפילו גבוה יותר עם תוספי מזון. מה שפעם היה יכול להישמע כמו פנטזיה עתידנית, הוא כיום המציאות של רבים שיכולים להשלים חוסרים של ויטמינים שונים הודות לתוספי התזונה השונים. חברות שונות מציעות כיום מניפה רחבה של תוספים, שמשלימים את החוסרים בגופם של בני הגוף השלישי, וכך מעניקים הרמוניה מושלמת. כיום, יותר מתמיד, קל לשמור על הבריאות – כך שאין סיבה שלא לעשות זאת.

המאמר באדיבות – טבע קסטל – תוספי תזונה מומלצים ואיכותיים