“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

השיפורים החדשים בקלנועיות

אם בעבר היינו חושבים על קולנועיות היינו מדמיינים רכבים קטנים שמשמשים לאנשים מבוגרים בלבד, רכבים לא נוחים שנוסעים בהם כאשר אין ברירה. היום המצב שונה לחלוטין הן מבחינת משתמשי הקולנעיות והן מבחינת העיצוב, הנוחות והשיפורים שחלו בהם בשנים האחרונות וכן, אנחנו יודעים – הם מדהימים!

 

אילו שיפורים נכנסו בקלנועיות בשנים האחרונות?

כמו שאמרנו קודם לכן, כיום קולנועיות הן עולם שלם של חידושים ופטנטים שהופכים את הנסיעה בהם להרבה יותר נוחה וחשוב מכך – הרבה יותר בטיחותית. אז על אילו "פטנטים" אנו מדברים והאם אנו צפויים ליהנות מחידושים נוספים בעולם שכולו קולנועיות? בואו נבדוק.

אם בעבר אנשים שהשתמשו בקולנועיות היו צריכים להתמודד עם שמש יוקדת, כיום יש לכל הקולנועיות גגון בחודשי הקיץ וכמובן שכיסוי חורף (כמובן שהכיסוי חשוב מאוד על מנת לשמור על תקינות הקולנועית וחלקיה). כיום ניתן למצוא קולנועיות עם מושבים הרבה יותר רחבים שלא רק מספקים נוחות מרבית אלא גם מתאימים לקהל רב יותר של אנשים כמו גם קולנועיות עם שני מושבים.

 

אז אילו תוספות נוספות שידרגו את הנסיעה בקולנועיות של השנים האחרונות?

הקולנועיות משמשות גם אנשים עם בעיות רפואיות כאלו ואחרות כמו לדוגמא: אנשים אשר נזקקים לקביים. עד לפני מספר שנים אנשים אלו היו צריכים להצליח למצוא כל מיני פתרונות יצרתיים במיוחד על מנת להחזיק את הקביים ברשותם בעת הנסיעה בקולנועיות. כיום לעומת זאת, ניתן למצוא קולנועיות עם פתרונות מיוחדים המאפשרים לנהג לאחסן את הקביים שברשותו במתקן קביים מיוחד ולאפשר לו נסיעה בטיחותית הרבה יותר ושדרוג באיכות חייו (אל אופציה זו מתלווים תוספים נוספים שמדרגים באופן משמעותי את איכות החיים החל מסל קניות אחורי ועד למקום לשים בבטחה מקלות הליכה וכדומה).

כאמור, אנשים שונים נוסעים על הקולנועיות (בין אם מדובר על אנשים הסובלים מבעיות בריאותיות כאלו ואחרות או אנשים שמוצאים את הנסיעה ברכב הממונע יותר שימושית ועונה על הקריטריונים שהם מחפשים). אלטרנטיבה נוספת שמעניקה הקולנועיות היא התנעה באמצעות מנגנון באמצעות כף הרגל, כך שבמידה ומדובר על נהג המתקשה להשתמש במנגנון הידני, יוכל הוא לעקוף את הבעיה וליהנות מאיכות החיים שמציע הרכב הממונע.

קרא מאמר זה האם ישנו שיפור בחייהם של אנשים שרכשו קלנועיות.