“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

למי מתאימה קלנועית?

מי לא רוצה להתנייד בקלות ממקום למקום? כבר עברו וחלפו הימים שעלינו להתנייד עם סוס ועגלה או ברגל. התניידות באמצעים אלו היא מעצבנת וקשה ולא ריאלית, התניידות עם רכב גם היא לא פשוטה תמיד ולא מתאימה לכול אדם. כאן נכנסת לתמונה קלנועית המאפשרת לנו להתנייד בקלות ממקום למקום בין אם מדובר בעיר או בכפר ומתאימה כמעט לכול אדם. מכיוון שלא צריך רשיון נהיגה לקנלועית הרי שרבים בוחרים בה ככלי הרכב המועדף עליהם והם הרבה יותר שמחים לנסוע עם הקלנועית מאשר עם כלי רכב אחר. קלנועית מתאימה לרבים ובמיוחד לבני הגיל השלישי הבוחרים בה לנסיעות ממקום למקום וככלי המועדף עליהם.

על מה צריך להקפיד שיהיה בקלנועית טובה?

כאשר אנחנו רוכשים קולנעית עלינו להקפיד על מספר דברים בסיסים בכדי להבטיח כי אנו רוכשים את הקלנועית הטובה ביותר שיש בשוק. ככל שנקפיד יותר על רכישה של קלנועית איכותית יותר כך נהיה מרוצים יותר מהקלנועית ונוכל לנסוע בה בבטחה רבה יותר. קלנועית טובה תספיק לנו לשנים רבות ומכאן היתרון הגדול של רכישת קלנועית איכותית. לפעמים שווה להוציא עוד קצת כסף בכדי לרכוש קלנועית איכותית שתהיה ברמה הגבוהה ביותר מאשר להוציא מעט כסף ואז להתאכזב מאיכות הקלנועית שרכשנו. קלנועית טובה תהיה עם מצבר איכותי, נוחה לשימוש וקלה לשימוש ללא סיבוכים מיותרים.

חשיבות ההקפדה על בטיחות בקלנועית:

כאשר אנחנו רוכשים קלנועית חדשה אנחנו חייבים להבטיח כי היא תהיה ברמה הגבוהה ביותר מן הבחינה הבטיחותית. כחלק מזה אנחנו חייבים להבטיח כי הקלנועית תצויד במערכת בלמים איכותית ללא פשרות מכיוון שזהו דבר חשוב מאוד. בנוסף כאשר אנחנו נוסעים בקלנועית חשוב מאוד להקפיד על כול תמרורי הדרך הנמצאים בכביש או ביישוב ולנסוע בהתאם לשילוט. כאשר אנחנו נוסעים עם קלנועית מומלץ לשים אמצעי הגנה עלינו כגון אפוד זוהר ולוודא שהתאורה של הקלנועית פועלת בלילה. דברים אלו חשובים במיוחד בכדי להימנע מתאונות עם כלי רכב אחרים או עם אנשים אחרים ועלינו להקפיד עליהם מאוד. דבר נוסף שמומלץ מאוד לעשות בכדי להבטיח כי הקלנועית בטוחה הוא לבצע בדיקה אחת לשנה של בטיחות הקלנועית. עלינו ללכת לאדם מורשה שמוסמך לטפל בקלנועית שיבדוק מהי רמתה של הקלנועית ועד כמה היא טובה.

הכל על שמירה ובטיחות בקלנועית

היכן מותר לנסוע עם קלנועיות?

קלנועית היא אינה רכב ועלינו לזכור זאת כאשר אנחנו רוכשים אותה. כעיקרון עם קלנועית מותר לנסוע רק בשבילים ומדרכות ולא על הכביש. בטח ובטח שאסור לנוסע עם קלנועית בכבישים מהירים מכיוון שהדבר מסוכן ויכול להוביל לפגיעות בנפש ולפגיעה בנהג הקלנועית. בכפר ובקיבוץ מותר לנסוע עם הקלנועית במדרכות הקיבוץ והכפר ואילו בעיר מותר לנסוע עם הקלנועית רק במדרכות. הקפדה על חוקי דרך אלו היא חשובה ביותר בכדי להבטיח את איכות ושלום הנהגים על הקלנועיות ואת שלום עוברי האורח שנתקלים בקלנועיות. עלינו להקפיד מאוד למלא אחר החוקים הללו וכול נהג חדש בקלנועית חייב להכיר את החוקים הללו ולנהוג בהתאם אליהם.

קלנועית יד שניה – כך שלכל אחד יתאפשר לקנות קלנועיות:

כאשר אנו קונים קלנועית לא תמיד אנחנו רוצים להשקיע כסף רב ברכישת הקלנועית ועל כן אנו נעדיף להשקיע ברכישה של קלנועית יד שניה. זהו פתרון מצוין המאפשר לנו לחסוך כסף רב ועדיין לזכות בקלנועית ברמה הגבוהה ביותר. מכיוון שקלנועיות מחזיקות מעמד לאורך זמן רב מאוד הרי שרכישת קלנועית יד שניה יכולה להיות פתרון מצוין לאנשים הרוצים לרכוש קלנועיות חדשות ולתת לנו את הפתרון הטוב ביותר להתניידות בכביש. קלנועית יד שניה מאפשרת לנו למצוא את הקלנועית המתאימה לנו ביותר בזול וללא בעיות מיוחדות ולעשות זאת בקלות וללא בעיות.

על מה להקפיד כאשר אנו רוכשים קלנועית יד 2:

כמובן שכאשר אנו רוכשים קלנועית יד 2 לא כול קלנועית מתאימה לנו ואנו צריכים להקפיד לקנות קלנועית איכותית וטובה. יש לבחון את העובדה האם טיפלו בקלנועית באופן תדיר וביצעו לה את כול הבדיקות הנדרשות. בנוסף יש לוודא כי מערכות התאורה של הקלנועית עובדות כראוי לצד בדיקה של מערכות הבלמים. בכדי לוודא את איכות הקלנועית ניתן לקחת אותה לנסיעת מבחן בה ניחשף לאיכותה של הקלנועית ושם נדע מהי רמתה והאם היא מתאימה לנו. דבר נוסף שיש לחשוב עליו הוא לרכוש קלנועית יד שניה מחברה ולא מאדם פרטי מכיוון שאנו יודעים כי מהחברה הקלנועית הרבה יותר טובה, בטוחה לשימוש ואנו יודעים כי היא שופצה ותוקנה כראוי.

מדוע לקנות קלנועית בגלגל יציב?

גלגל יציב היא איכות על גלגלים. אצלנו תמצאו מגוון עשיר ורחב של קלנועיות הן חדשות והן יד שנייה והכול ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר. אנחנו קיימים כבר למעלה מ-20 שנה (משנת 1994) ומספקים לעם ישראל את הקלנועיות הטובות ביותר שיש בשוק. אנחנו נעשה הכול בכדי שתזכו לקלנועיות האיכותיות ביותר ואנחנו לא מוכנים להתפשר על רמת הקלנועיות שלנו והכל בכדי לתת לכם את הטוב ביותר. בואו אלינו ותמצאו את מבוקשכם והכי חשוב? המחירים שלנו הכי הוגנים בשוק ללא מתחרים והכול בכדי לתת לכם את המוצר הטוב ביותר.

במה אנחנו מתגאים בגלגל יציב?

בגלגל יציב אנחנו מתגאים בשני דברים, אחד הוא השירות האיכותי שלנו והדבר השני הוא איכות המוצרים שלנו. אצלנו הלקוח הוא המלך ועל כן הוא מקבל את השירות הטוב ביותר שניתן לעלות על הדעת והכול בכדי לעזור לכם למצוא את הקלנועית הטובה ביותר. המוצרים שלנו והקלנועיות שלנו הינן ברמה הגבוהה ביותר בשוק ואנחנו נותנים לכם את המוצר הטוב ביותר ללא מתחרים. בין אם מדובר על קלנועית חדשה ובין אם מדובר על קלנועית יד שניה משופצת. הקלנועיות שלנו הינן ברמה הגבוהה ביותר ואין לנו מתחרים בתחום זה. אנחנו מתגאים בזה שכבר למעלה מ-20 שנה אנחנו מספקים לעם ישראל את הקלנועיות הטובות ביותר ואנחנו מתכוונים לעשות זאת עוד למשך לפחות 20 שנה נוספות.

איזה פיתוח ייחודי יש לגלגל יציב?

לגלגל יציב ישנן הרבה מוצרים, אך אחד הדברים בהם אנחנו גאים יותר מכול הוא העובדה כי יש לנו קולנעית זוגית בפיתוח ייחודי. הקלנועית מותאמת לנסיעה זוגית וכך מתאפשר לזוג אנשים לנסוע בקלנועית. זהו פיתוח ייחודי ופורץ דרך בעולם הקלנועיות ואנו גאים לספק לכם פתרון ייחודי זה. מעתה לא צריך לנסוע לבד בקלנועיות אלא ניתן לנסוע בזוג ולהנות מנסיעה יחדיו בעיר ובכפר. זהו יתרון עצום של הקלנועית וספק אם ניתן להתחרות אם הקלנועית הזוגית של גלגל יציב.

קלנועית מתאימה לאנשים רבים ובכך אין ספק, היא מהווה פתרון נוח לנסיעה בעיר ובכפר וכל עוד מקפידים על מספר הוראות בטיחות פשוטות היא גם מאוד בטוחה לנסיעה. גלגל יציב גאה להוביל את שוק הקלנועיות במדינת ישראל ולספק שירות אמין ומקצועי במחירים הוגנים במיוחד בכדי לתת לכם את הקלנועיות הטובות ביותר. גלגל יציב פיתחה קלנועית זוגית בפיתוח ייחודי וכך היא מאפשרת לכם לנסוע יחדיו על הקלנועית ולהנות ממרווח בעת הנסיעה. בואו לגלגל יציב ותהנו מאיכות ללא פשרות.
 

המאמר הכתב על ידי Galgalyatzi