“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

לרכוש קלנועית יד שנייה באופן נבון ומושכל

חשוב לדעת כי בשוק הקלנועיות ניתן למצוא מגוון רחב של דגמים במצב טוב ובמחיר אטרקטיבי המוצעים למכירה. את הקלנועיות אפשר לרכוש ישירות מבעליהן באמצעות מודעות המתפרסמות באינטרנט או בעיתונים, וכן בעזרת חברות המתמחות במכירת ושיווק קלנועיות.

 

הכדאיות שברכישת קלנועית יד שנייה:

הסיבה המרכזית לאטרקטיביות של רכישת קלנועית מיד שנייה היא ללא ספק כלכלית, מאחר שניתן לרכשה במחיר זול בהרבה יחסית לחדשה.מעבר לכך, שוק היד השנייה הינו גדול מאוד, וכל אחד יכול למצוא את דגם וסוג הקלנועית שמתאים עבורו. בנוסף, רכישת קלנועית יד שנייה מחברה אמינה ומקצועית, מבטיחה את קבלתו של כלי רכב במצב מצוין, איכותי ובטוח.

 

בדיקת מצבה של הקלנועית:

המרכיב החשוב ביותר בעת רכישת קלנועית היד שנייה הוא בדיקת מצבה, איכותה ובטיחותה. לשם כך, יש לקחת את הקלנועית לנסיעת ניסיון ולבחון את תפקודה ואת נחות השימוש בה. מעבר לכך, בדיקות מלאות של כלי הרכב חשוב לבצע בעזרת גורם מקצועי המכיר את הדרישות והתקנים עבור כל דגם של קלנועית.

 

הבעייתיות שברכישת קולנועית יד שנייה ישירות מהבעלים:

חשוב לציין כי רכישת קלנועית יד שנייה מבעליה אינה יכולה להבטיח את אמינות ובטיחות כלי הרכב. רכישה זו מתבססת רק על מילתו של המוכר, אשר פעמים רבות אינו מודע למצבה של הקלנועית לאשורו. למעשה, לא תוכלו לדעת בוודאות על עברה של הקלנועית, מצבה המכאני, איכות המצבר שלה ויעלות עבודתם של מנגנוני  הבטיחות.

 

רכישת קלנועית יד שנייה מחברה מקצועית:

ניתן בהחלט לומר כי האופציה הכדאית ביותר לרכישת קלנועית יד שנייה, היא דרך חברות מקצועיות המתמחות בשיווק ומכירת כלי רכב חשמליים וקלנועיות. מדובר בחברות המחזיקות מלאי גדול של קלנועיות יד שנייה, ומספקות ליווי וסיוע מקצועי בבחירה ברכב הנכון והמתאים לצרכיו של הלקוח. כל קלנועית משומשת הנמכרת על ידי חברות אלו עוברת הליך מקצועי ומוקפד של בדיקות, טיפולים ושיפוצים מקיפים, עד להבאתה למצב בו היא מאושרת ובטוחה לנסיעה. הבדיקות והטיפולים המקצועיים כוללים בין היתר בדיקת מערכת מכאנית ובטיחות, תיקון והחלפת חלקים במידת הצורך, החלפת מצבר, חידוש מערך מושבים ואבזרי נוחות נוספים. כל זאת, עד להבאת כלי הרכב למצב מחודש ותקין המאפשר ליהנות משירותיו לאורך שנים רבות וטובות.