“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

מהו המידע ההכרחי לפני רכישה שאתם צריכים לדעת על הקולנועית

אז אם אתם מתכוונים לרכוש קלנועית מסיבה כזו או אחרת, אין ספק כי ישנם כמה וכמה דברים שצריך לדעת לפני הקנייה. קודם כל, צריך להבין כי ישנם כמה וכמה סוגים של קלנועיות אשר מגיעים במגוון גדלים – החל מקלנועיות קטנות שיכולות להגיע עד למפתן הדלת של הבית וגם לעבור אותו ועד לקלנועיות עם שני מושבים שמיועדות לזוג.

 

לא נועדו למהירות:

כידוע לכם, הקלנועיות הן כלי תחבורה חשמלי, מכך אפשר להבין כי הן לא מיועדות למהירויות גבוהות. קלנועית קטנה שמיועדת לנסיעה בשטחים עירוניים ובתוך אזורי מגורים לא תעבור את השמונה קמ"ש. הקלנועיות הגדולות יותר ואלה שבעלות שני מושבים מסוגלות להגיע ל 12 קמ"ש. טווח הנסיעה של מרבית הקלנועיות הקטנות הוא עד עשרים קילומטרים וטווח הנסיעה של הקלנועיות הגדולות יותר יכול להגיע לעד שישים קילומטרים. קרא על כללי הבטיחות של הקלנועיות.

 

איך הן בעצם עובדות:

קלנועית היא בעצם כלי רכב חשמלי שבאה בצורה של תלת אופן (שני גלגלים אחוריים וגלגל אחד מקדימה). היא מונעת על ידי מנוע שאליו מחובר מצבר. כאשר המצבר נגמר, הקלנועית לא תוכל לנסוע יותר. כשזה קורה, יש לחבר את המצבר לחשמל בבית ולחכות שהוא ייטען מחדש. מדובר בכלי רכב מאוד ידידותי לסביבה והוא אפילו יכול לשמש גם ככלי עבודה.

 

לא מעט יתרונות:

הדבר הראשון שאי אפשר לפספס זה העובדה שאין צורך ברישיון או ידע מוקדם על מנת לנהוג בקלנועית. מדובר בכלי רכב מאוד פשוט להפעלה ומאוד בטיחותי. בנוסף לכך, נורא קל לאחסן את הקלנועית מאחר ואפשר לנהוג איתה אל תוך הבית בקלות, שזה יתרון משמעותי מאוד לבעלי מוגבלויות ואנשים קשישים. דרך אגב, במידה ואתם סובלים ממוגבלות פיסית כלשהי או הגעתם לגיל זקנה, אתם יכולים לבקש מהקופת חולים שלכם סיוע במימון הקנייה של קלנועית במידה ואתם זקוקים לאחת. קלנועית יכולה להיות מעולה למי שאין לו רישיון ורוצה ללכת לקניות בצורה עצמאית. קרא על יתרונות נוספים של הקלנועית.

לסיום, במידה ואתם אכן מתכוונים לקנות קלנועית, חשוב מאוד לבצע את הרכישה מחברה גדולה שבנתה לעצמה אמינות. חברה כזו תספק לכם אחריות, ביטוח וכמובן שירותי אחזקה למיניהם. קלנועית זו קנייה לא זולה, שימו לב לדברים האלה, בהצלחה.