“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

מנפצים את המיתוסים על הקלנועית

1.היא מתאימה לנוסע אחד ושתי קלנועיות זו כבר הוצאה כבדה:
 

לא נכון. אמנם בשוק הקלנועיות תוכלו למצוא גם קלנועיות המיועדות לנוסע אחד בלבד, אך תופתעו לגלות כי קיימת גם קלנועית זוגית לגיל הזהבמדובר על כלי מהפכני שלא רק שהופך את הניידות שלכם לקלה הרבה יותר, אלא גם מאפשר לכם להיות בלתי נפרדים. תמיד חששתם לצאת לסידורים, לקניות או לפגישה עם החברים ולעזוב את בן או בת הזוג לבד בבית? כעת אתם יכולים לצאת יחד לטיולים משותפים. בלי ששמתם לב, הקלנועית גם מחזקת את הרומנטיקה ומלכדת אתכם יחד.

2.הקלנועית היא כלי רכב עונתי בלבד ולכן היא לא משתלמת:
 

לא נכון. לעתים ניתן לחשוב כי מאחר והקלנועית היא כלי רכב חשוף, היא ניתנת לשימוש רק בימים הנוחים מבחינת מזג האוויר. בעת שרוכשים סוכך גשם לקלנועית, הרי שניתן להתנייד איתה בקלות גם בעת שישנם גשמים. מעבר לכך, מרבית הנסיעות עם הקלנועית משמשות את הנוסעים בסידורים במוסדות ובמקומות סגורים, כך שמראש מדובר על פרמטר שאינו רלוונטי. כך או כך, דעו שתוכלו להשמיש את הקלנועית בכל ימות השנה. זיכרו, תפקיד הקלנועית הוא לשרת אתכם, ולא להפך.

3.עם הוצאות דלק כבר עדיף לרכוש רכב פרטי:
 

לא נכון. אולי תופתעו לגלות זאת, אך על מנת להנות מהקלנועית אינכם צריכים למלא דלק. תשכחו מהוצאות הדלק הכבדות אליהן הורגלתם מהנסיעה ברכב הפרטי. על מנת להנות מנפלאותיה של קלנועית זוגית לגיל הזהב, כל שנדרש מכם הוא להטעין אותה. מדובר על הטענה רגילה בחשמל, המאפשרת לכם לנוע עם הקלנועית בקלות ויעילות. כך, מעבר לכל המעלות של הקלנועית, הרי שכעת מתברר גם היתרון הכלכלי שלה הפוטר אתכם מהוצאות מיותרות על דלק.

4.קלנועית משמשת עובדי ציבור במרחב הציבורי בלבד:
 

לא נכון. הקלנועית התגלתה ככל כך יעילה, עד שרואים אותה המון במרחב הציבורי: בבתי החולים, נמל התעופה, מוסודת ציבוריים, מרכזי קניות ובתי ספר. כך, נוטים בטעות לחשוב כי הקלנועית היא כלי רכב העומד לרשות עובדי ציבור בלבד. אין זה נכון, והקלנועית נכונה לשמש גם את בני הגיל השלישי הזקוקים להתניידות קלה במרחב, וגם לאנשים צעירים כבדי משקל או בעלי מגבלה בתנועה המבקשים כלי עזר יעיל ופשוט להפעלה.

5.אין לקלנועיות שוק יד שניה:
 

לא נכון. המון פעמים אנשים רוצים לרכוש לעצמם קלנועית זוגית לגיל הזהב, אך הם מביעים חשש מההוצאה הכלכלית הראשונית. מעבר לכך שישנן אפשרויות מימון שיקלו את רכישת הקלנועית, הרי שתוכלו להוזיל משמעותית את העלויות הכרוכות בעת שתרכשו קלנועית בשוק היד שניה. מדובר על חיסכון כספי אדיר שינגיש לכם מוצר איכותי, שיקל את חייכם בצורה שלא תוכלו לדמיין. אל תטרידו את עצמכם בפאן הכלכלי, ושדרגו את חייכם עוד היום עם קלנועית.