“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

משפרים את איכות החיים ומוזילים הוצאות עם הקלנועית

הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לקהל האנשים המבוגר, או לכאלו אשר מוגבלים בתנועתם, להנות מאיכות חיים גבוהה.

אנשים המוגבלים בתנועתם ואלו המתקשים לבצע פעולות פשוטות כאשר הם עומדים על רגליהם, כמהים לפתרון אשר יאפשר להם להיות עצמאיים, אך עדיין לא יקשה עליהם.

עבור רבים, הקלנועית הגיעה בדמות מושיע, לאחר שהצליחה להעניק לאותם האנשים פתרון הולם לתנועתם בדרכים.

 

בעזרת קלנועית, אותם האנשים המוגבלים בתנועתם, יכולים לגשת לבד אל קופת החולים, אל הסופר השכונתי או להסתובב בפארק הסמוך לבית בכוחות עצמם.

בעזרת הקלנועית, מבטיחים לבני הגיל השלישי, או לאלו אשר זקוקים לסיוע בתנועה, כי מעתה והלאה הצעדים שלהם יהיו חלקים ופשוטים יותר.

 

איפה ראיתם את הקלנועית?

כיום נעשה שימוש נרחב בקלנועיות, ויותר ויותר עסקים וגופים גדולים בוחרים להשתמש בקלנועית.

מחסנים גדולים עושים בה שימוש על מנת להתנייד ממקום למקום בקלות, בתי החולים מכשירים את הסגל הרפואי בנסיעה על קולנועית על מנת להעביר תרופות ומרשמים דחופים מנקודה אחת בבית החולים אל נקודה אחרת, ואפילו בנמל התעופה בן גוריון ניתן לראות את הקלנועיות בתנועה בטרמינל, בעת שמניידים נוסעים ומזוודות.

לצד השימוש של הארגונים הגדולים ובתי העסקים, גם אנשים פרטיים עושים שימוש בקלנועית, וזו שידרגה את איכות חייהם פלאים. תתפלאו כמה יתרונות יש בנהיגה בקלנועית, וכמה כדאי לכם להחזיק באחת כזו.

מעוניין לקרוא על סוגי הקלנועיות הפופולריות בארץ לחץ כאן.

 

מעבר לנוחות – גם חיסכון כספי:

ניתן להסתכל על הקלנועית ככזו אשר הביאה איתה בשורה והיא הקלת ההתניידות על אנשים רבים. מעבר לכך, תשמחו לגלות כי הקלנועית מתגלה אף כחסכונית וכזו אשר יכולה לחסוך לכם כסף רב בכל חודש.

תשכחו מההוצאות החודשיות על הדלק, על הוצאת רישיון ועל ביטוח שמן – הקלנועית מאפשרת לכם לנוע במרחב מבלי לגרום לכם חור בכיס.

 

אפס הוצאות על דלק:

לא מעטים אלו התוהים מדוע שלא לבחור ברכב הפרטי ולבחור דווקא בקולנועית.

תשמחו לגלות כי הקלנועית אינה פעולת על דלק, אלא פועלת על חשמל. המשמעות היא שאתם נהנים מאפס הוצאות על דלק, וכך חוסכים בהוצאות החודשיות שלכם.

הימים בהם הוצאתם אלפי שקלים על תדלוק הרכב הפרטי מאחוריכם, וכעת אתם יכולים להנות מהפריבליגה האדירה שבלהטעין את כלי הרכב שלכם.

 

מוזילים את העלויות עוד יותר:

כיום קלנועית ממוצעת עולה בין 15,000 שקלים ל-30,000 שקלים.

למרות שמדובר בהוצאה נבונה שעתידה לשדרג את חייכם פלאים, עדיין לא מעטים אלו שעבורם לא קל להוציא סכום שכזה.

הבשורה המשמחת היא שגם לכך יש פתרון: קלנועית יד 2.

שוק היד השנייה הולך ומתעצם יותר ויותר משנה לשנה, ויותר ויותר אנשים בוחרים ברכישות מסוג זה, וכך לחסוך אלפי שקלים. אם אתם מעוניינים בקלנועית, וכעת מה שעוצר בעדכם הוא הפאן הכלכלי, הרי שתוכלו למצוא קלנועית מיד שנייה שתשרת אתכם באותה המידה.

הקלנועית, הרכב החשמלי אשר מופעל על ידי מצברים, ולא על ידי דלק, הפך להיות יד ימינם של אנשים רבים. כעת, אינם צריכים לחשוש מיום סידורים לחוץ או מהידיעה כי לא תוכלו לטייל בגינה השכונתית – הקלנועית מאפשרת לכם להיות עצמאיים ולנוע בקלות במרחב המחייה שלכם.