“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

קלנועית לגיל הזהב

הקלנועית היא ללא ספק פתרון אידיאלי עבור אלה מכם שמעוניינים להסתובב בעיר בנסיעות קצרות מבלי צורך לקטת רגליים ולנוע באופן עצמאי והוא מתאים לרוב לאנשים המגיעים לגיל השלישי שמתקשים ללכת לבדם ממקום למקום, כך שקלנועית היא פתרון אולטימטיבי עבורם.

קלנועית היא למעשה כלי רכב חשמלי לכל דבר, היא ידידותית לסביבה המשמשת לצורך נסיעה בדרך עירונית וכפרית ואף בתוך מבנים גדולים.

היתרונות בקלנועית הם רבים, ובין היתר ניתן למצוא את היתרון הבולט שהוא - עלויות אחזקה נמוכות במיוחד ביחס לכל כלי חשמלי אחר.

לאור הפיתוחים החדשניים בתחום הקולנועית, ניתן למצוא מגוון כלי רכב שכאלו המגיעים בגדלים שונים, כך שנותר לכם לבחור את סוג הקלנועית המתאימה לכם וליהנות מאיכות חיים.

עבור מי קולנועית תהיה ידידותית?

ראשית, נציין כי הנהיגה על קלנועית אינה מחייבת אחזקת רישיון נהיגה, כך שהיא מתאימה לכל אחד.

לרוב, אנשים בגיל הזהב אשר מעוניינים לשמור על ניידות עצמאית ושוטפת רוכשים כלי שכזה, אך הוא מתאים גם לאנשים בעלי מוגבלויות שונות המעוניינים להתנייד באופן עצמאי לחלוטין.

אופציה זאת, מאפשרת לאנשים אלו שיפור משמעותי באורח חייהם, כך שהם לא צריכים להיות תלויים בתחבורה ציבורית או בחסדיהם של "טרמפים" או של ילדיהם בכדי לצאת לקניות או לסידורים בשגרת היום יום.

מהירות הנסיעה בקלנועית אינה גבוהה במיוחד ואינה אפשרית בדרך בינעירונית, כך שהיא מתאימה לאנשים המעוניינים להתנייד בעיר או במושב.

כיום, קופות חולים הבינו את החיוניות של קלנועית לאנשים

בגיל הזהב ואת היתרונות הרבים שלה, כך שקופות חולים רבות מציעות סיוע כספי ברכישת קלנועית בתנאים מסוימים כך שתמיד שווה לבדוק זכאות לסבסוד הקלנועית דרך גופים שונים.

לפני מספר מועט של שנים, נקבע בחוק כי ייעודו של השימוש בקלנועית זהה לשימוש בכיסא גלגלים, כך שמחירי הביטוח שלה צנחו באופן משמעותי ביחס לשנים עברו שהביטוחים על קולנועית היו יקרים יותר, מה שמקל את עלויות האחזקה שלה.
 

מגוון סוגי קלנועית בהתאמה אישית

בשוק זה ניתן למצוא קלנועיות במגוון אופציות, כך שנותר לכם לבחור את הקלנועית המתאימה ביותר עבור מצבכם וגם על פי צורך. בשוק תוכלו למצוא את הדגמים הבאים:

קלנועית יחיד – קלנועית זו מתאימה לאדם בודד והיא מאפשרת לו לקבל נוחות בלתי מתפשרת כולל מושב ארגונומי מרווח, אפשרות הוספת גגון לקבל צל והגנה מפני גשמים ואפשרות להוסיף סל אחורי למטרת אחסון קניות או חפצים שונים.

קלנועית לזוג – מדובר בטרנד חדשני המאפשר לכם לקבל שני מושבים נפרדים או ספסל אחד גדול לנסיעה נוחה, וכמו כן אפשרות להוסיף גגון או סל לנוחות מושלמת בעת הנסיעה.

קלנועלית מידי – מדובר בקלנועית קומפקטית שניתן להכניס אותה בקלות למעלית. היא מאובזרת בטכנולוגיה חדשנית, מושב ארגונומי הניתן לכוונון ואפשרות להוסיף גגון וסל.

לעוד סוגי קלנועיות לחץ כאן