“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

קלנועית לשיפור אורח החיים גם בסביבה הביתית וגם במסגרת דיור מוגן

לא פשוט לראות את ההורים או את הסבים והסבתות, האנשים שתמיד דאגו לכל וטיפלו בנו, מתקשים לקיים אורח חיים רגיל. פעולות יומיומיות פשוטות הופכות לקושי ומטרד, קצב החיים משתנה , פעמים רבות תחושות בדידות ושעמום כמו גם תחושת מוגבלות ותסכול מתעוררות.

קשה יותר לשמור על איכות חיים גבוהה עם המגבלות הפיזיות שנלוות לזקנה ורבים מבני הגיל השלישי שוקלים לעבור אל דיור מוגן בשל כך.

מעבר לסביבה מגורים מותאמת, תענה על כל צרכי האדם המבוגר ובנוסף לכך, תעשיר את חייו רבות. כמו כן, שאר בני המשפחה יזכו לתחושת שלווה ונחת רוח בידיעה שהאנשים  האהובים והיקרים להם מתגוררים ומטופלים במקום המתאים ביותר עבורם, וזה דבר שלא תסולא בפז.

בין אם  ההורים, הסבים או הסבתות שלכם, בוחרים להמשיך לחיות בביתם ואתם זקוקים לפתרונות אחרים שיקלו עליהם וישפרו את אורח חייהם בבית ומחוצה לו, כדאי שתשקלו לרכוש עבורם קלנועית יחד או קלנועית זוגית.

גם אם הם עברו לגור בדיור מוגן או שהם מתגוררים במושב או קיבוץ, הקלנועית תשרת אותם נאמנה. הקלנועית תאפשר להם עצמאות, ויכולת תנועה  שתהיה הרבה יותר נוחה וחלקה.

 

לבחור בקלנועית מתאימה:

ככל שאנשים מתבגרים כך הם הופכים טרודים יותר שלכם בנוגע לאיכות חייהם. פעולות פשוטות כגון, יציאה לסידורים, הליכה ברגל, סחיבת קניות ועוד הופכות לנטל. ההליכה קשה עבורם וגם הסתייעות בתחבורה ציבורית אינה מהווה פתרון הולם משום שהיא אינה נגישה ונוחה דיו. קלנועית היא פתרון מושלם שיאפשר להם להתנייד בקלות, בבטחה ולא פחות חשוב, בעלות נמוכה יחסית .

הקלנועית תהיה למעשה אמצעי התחבורה שלהם, מעין 'רכב' שצריך להתאים להם במדויק. בבחירת הקלנועית חשוב להתייחס למספר פרמטרים, והראשון שבהם הוא כמה מקומות ישיבה יש בה.

כיום ישנה אפשרות לרכוש קלנועית זוגית עם שני מקומות ישיבה, או קלנועית קטנה יותר המתאימה לנוסע יחיד.

אם הקלנועית אמורה לשמש אדם אחד אז אין כל צורך לקנות קלנועית גדולה עם מספר מקומות ישיבה, אך אם כלי הרכב צריך לשמש את שניים יש להתחשב בכך. במקרים בהם אנשים חיים בזוגיות יחד, רצוי לרכוש קלנועית אשר מתאימה לזוג. כך יוכלו השניים ללוות האחד את השנייה בנסיעות, לצאת לסידורים או לטיולים יחד ועוד.

במסגרת בדיקת האפשרויות כמובן שכדאי לערוך השוואת מחירים והשוואת נתונים טכניים בין הדגמים של החברות השונות.

בדקו מה הצורך האמתי שלכם ובדקו את כל הפרטים הרלוונטיים בהתאם לכך, אל תתפתו למפרטים מתוחכמים שמעלים את המחיר אם אין לכם צורך בהם.

הנסיעה בקלנועית היא מהנה, והיא בהחלט משיבה את תחושת העצמאות שאובדת. רבים מבני הגיל השלישי חשים סיפוק אדיר מעצם העבודה שהם יכולים להתנייד באופן עצמאי שוב.