“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

רכישת קלנועית לילדים מגיל 16 ומעלה

 

מה הכוונה שאנו אומרים רכישת קולנועית לילדים מגיל 16 ומעלה? למה בכלל צריך לרכוש לילד קולנעית? הוא הרי יכול ללכת ברגל, לרכב על אופניים וכמובן שגם לקחת תחבורה ציבורית מנקודה לנקודה. אפשרות זו מתחילה לבוא לידי ביטוי ונהיית אפילו חשובה מאין כמותה עבור ילדים המתגוררים במושבים או קיבוצים ובית הספר שלהם מעט יותר רחוק ולכן הם "נופלים" בין הכיסאות.
 בואו נתחיל!

 

רכישת קולנועית לילדך!

נתחיל דווקא בגיל שציינו, מדוע דווקא גיל 16? הרי שגם ילדים בני 12, 13 וכן הלאה, צריכים להגיע לבית הספר הלא כך? ובכן, ברור שכן אך על פי התקנות של משרד התחבורה ילדים בני 16 והילך יכולים לנהוג ולהשתמש בקולנועית (כאשר אנו יוצאים כמובן מנקודת הנחה שהם יודעים לתפעל באופן מוחלט את הקולנועית, אודות תקנות נוספות, בקישור הבא: קלנועיות והתקנות שחשוב שתדע)

מעבר לכך, ילדים בגילאי 16 מתחילים ללמוד שיעורי נהיגה, דבר שבאופן טבעי מעמיד אותך בסיטואציה בה אתה צריך לתת להם את רכבך. אחד מהדרכים למנוע זאת ולאפשר לך לישון טוב יותר בלילה, לחסו לך כספים רבים הן על ביטוח והן על דלק הוא באמצעות רכישת קולנועית שנחשבת כזולה הרבה יותר מרכישת רכב ומכל הפרמטרים הנלווים שציינו לעיל.

כאמור, תמיד ניתנת האפשרות ללכת ולרכוש לילד אופניים חשמליים אך עבור הורים רבים מדובר על רכישה בלב כבד של ממש וזאת בשל העובדה שילדים עלולים לנהוג ולהשתמש באופניים החשמליים באופן לא נכון ולא בטיחותי, הקולנעית מצליחה להציג את הפיתרון האולטימטיבי כיוון שזו נחשבת כיציבה יותר (מהיותה בעלת ארבעה גלגלים), נוחה יותר ופחות חשופה לפגיעות ותאונות כמו אופניים חשמליים ובכלל.
על מנת לדעת את הסוגים השונים שאתה יכול לרכוש במסגרת סוגי הקולנועיות, בקישור הבא: אילו סוגי קולנועיות עומדות בפנייך?

חשוב לזכור:

אם מדובר על קולנעית אשר אמורה לשמש גם אותך ובני משפחה נוספים מומלץ לרכוש קולנועית זוגית (כך שהנהג התורן יוכל לקחת עוד מישהו עמו לבית הספר) וכמובן על מנת לחסוך כספים בדלק כאשר רוצים לנוע בתוך הקיבוץ/המושב.
אם אינך בטוח בכל הנוגע לשיפור באיכות החיים בזכות רכישת הקולנועית, המאמר הבא יעזור לך בכך: האם יש שיפור בחייהם של אנשים שרכשו קולנועית?