“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

כל היתרונות של הקלנועיות במקום אחד

אין ספק שאנו כאלה, תמיד מחפשים לעשות מעין רשימה של היתרונות והחסרונות בכל מוצר שאנו קונים. אנו קיבצנו עבורכם את היתרונות המשמעותיים ביותר שקיימים כאשר מחליטים לעשות את הצעד הכה משתלם הזה שקשור, איך לא, ברכישת קלנועית! מוכנים? התחלנו.
רגע לפני, מעוניין לדעת מהם כללי הבטיחות השונים של כלי הרכב המיוחד הנ"ל? הקלק כעת: כללי הבטיחות של הקלנועיות.

 

היתרונות של הקלנועית:

נתחיל עם הדבר אולי הכי חשוב בכל הנוגע אל קלנועיות והוא, כמובן, הניידות של הרכב הממונע הנ"ל. אנשים שסובלים ממגבלות כאלו ואחרות (בין אם מדובר על מגבלות מפאת גילם ובין אם מדובר על מגבלות פיזיות אחרות) זקוקים לניידות ולתחושת העצמאות כמו אוויר לנשימה.
הקלנועיות מספקות בדיוק את הדבר הנ"ל ומצליחות לבנות את הביטחון פעם נוספת.
אין כמו התחושה בה אדם יכול להגיע ממקום למקום, להיות אדון לעצמו ולמעשה להמשיך לנהל אורח חיים רגיל לחלוטין.
לקריאה אודות חשיבותן של הקלנועיות לאנשים סיעודיים, בקישור הבא: שימוש בקלנועית לאנשים סיעודיים.

יתרון נוסף וחשוב מאוד היא העובדה שמדובר על כלי רכב בעל בטיחות מקסימאלית וכיצד הדבר בא לידי ביטוי? ובכן, ראשית כל, המבנה של הקלנועית נחשב לבעל שלדה מאוד קשיחה ובטוחה.
בשנים האחרונות הטכנולוגיה סייעה לקלנועיות בצורה משמעותית כאשר כיום הן מגיעות עם מערכות היגוי משופרות ויתרה מכך – עם מנגנוני ביטחון במידה וכלי הרכב יאבד שליטה מסיבה כזו או אחרת.
אנשים שייצרו את הקלנועיות הבינו שקיימת סכנת התהפכות לכלי הנ"ל ולכן בשנים האחרונות הקלנועיות מגיעות עם מערכות מיוחדת למניעת התהפכויות. כמו כן, ניתן למצוא מערכות נוספות בכלי הממונע החל ממנגנונים אשר מזהים תנועות חריגות בידיות של הקלנועיות וכך כלי הרכב נכבה, תאורת בלימה, טכנולוגיית "מד מצבר"" שמונעת השבתת כלי הרכב וכן הלאה.

יתרון נוסף מתייחס להיבט הכלכלי. רבים מתלבטים בין רכישת קלנועית לבין רכישת רכב. אין כל ספק שמבחינת ההיבט הכלכלי – הקלנועיות מצליחות "לנצח" את כלי הרכב בכל הנוגע לעלות הזולה הרבה יותר של רכישת הקלנועית עצמה, העובדה שזו איננה מצריכה ביטוח ואפילו לא דלק אלא רק התענה לחשמל. פשוט משתלם!.
לפרטים נוספים בנושא הזה בדיוק, בקישור הבא: היתרונות בין רכישת קלנועית לבין רכב.