“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

10 דברים שלא ידעתם על הקלנועית

1.אין צורך ברישיון:

לטובת נסיעה בכבישים הרי שיש צורך ברישיון נהיגה מלא המצריך מכם מעבר במבחן תיאורטי ומבחן מעשי. כאשר מדובר על קלנועיות, אתם יכולים להנות מחוויית נסיעה נפלאה ללא כל צורך ברישיון נהיגה.

 

2.לא ממלאים דלק:

אחד היתרונות הבולטים של הקלנועית הוא העובדה כי אתם נפרדים לשלום מתחנות הדלק ומסכומי העתק שהוצאתם בכל חודש על דלק. את הקלנועית מטעינים בחשמל וכך אתם נהנים מחיסכון כספי וזמינות בכל עת שתצטרכו בלי כל תלות בתחנות הדלק.

 

3.יש קלנועית זוגית:

חשבתם תמיד שהקלנועית היא הכלי הממונע המושלם עבורכם, אבל התאכזבתם שלא תוכלו לנסוע בה בזוגות? תשמחו לשמוע שיש קלנועיות זוגיות, כך שתוכלו לצאת לסידורים, לטיולים בפארק השכונתי או לכל נסיעה אחרת בזוג.

 

4.משתמשים בקלנועית במקומות ציבוריים:

השימוש בקלנועית התגלה ככל כך יעיל, עד שעושים בה שימוש נרחב במקומות ציבוריים רבים, וכך ניתן לראות אותה בכל מקום: בבתי חולים, בנמל התעופה, בבתי מלון ובקניונים. אנשי השירות עובדים ביעילות רבה יותר הודות לקלנועית.

 

5.הקלנועית – פתרון מושלם לכבדי משקל ואלו שתנועתם מוגבלת:

אז מי בעצם צרךי את הקלנועית? מדובר על כלי שמשדרג את חייהם של רבים והופך אותם עצמאים לחלוטין. אם הגעתם לגיל שבו תנועתכם מוגבלת ואינכם עצמאים כפי שהייתם, או באם ומדובר על אנשים כבדי משקל שזקוקים לסיוע בהתניידות שלהם – הקלנועית כאן בשבילכם.

 

6.תוכלו להשתמש בה גם ברחבי קיבוץ או מושב:

השימוש בקלנועית נפוץ גם במושבים וקיבוצים, שם פועלים אנשי שירות רבים המבצעים עבודות קלות וצריכים להתנייד ממקום למקום במהירות ונוחות. השאירו את הרכב הפרטי בחנייה, הקלנועית מצטרפת אליכם אל יום העבודה.

 

7.ניתן גם לרכוש קלנועית יד שנייה ולהוזיל עלויות:

חשבתם ששוק היד השנייה תקף רק לרכבים? תשמחו לגלות שתוכלו להוזיל את עלויות רכישת הקלנועית בעת שתרכשו קלנועיות מיד שנייה. אותה האיכות, בפחות כסף.

 

8.ישנם אביזרים שונים לטובת חוויית הנסיעה:

הפופולאריות הרבה של הקלנועיות הביאה לכך שישנו עולם שלם סביבן. כך, כיום ניתן לרכוש מניפה רחבה של אביזרים שמטרתם לשדרג את חוויית הנסיעה של המשתמשים בקלנועית. מה תוכלו לרכוש? פנסים, מטען לטלפון הסלולארי, צופר, שרשרת נעילה וארגז כלים לשמירת החפצים שלכם במהלך הנסיעה.

 

9.מתאימה גם לנסיעה בחורף בעת שיש גגון:

ניתן לחשוב על הקלנועית ככלי רכב המתאים לנסיעה רק בחודשי האביב והקיץ, בהם אין גשם. תשמחו לגלות שתוכלו להשמיש את הקלנועית גם בימי החורף בעזרת סוכך גשם מיוחד. מדובר על כיסוי המגן על הקלנועית בשלמותה, וכך אתם יכולים להבטיח לעצמכם נסיעה בטוחה ויבשה.

 

10.הקלנועית כמתנה:

אתם מחפשים מתנה לסבא או לסבתא, אולי לאבא או לאמא? הקלנועית מתגלה פעם אחר פעם כמתנה מושלמת עבור האנשים הזקוקים לסיוע בהתניידות. קלנועיות שיפרו את חייהם של רבים, ועכשיו הגיע גם תורם של היקרים לכם.