“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

5 דרכים לדעת מתי אתה צריך קלנועית

על כך שקולנועית היא כלי רכב נהדר המעניק פיתרון נרחב לסוגים שונים של קהלים באוכלוסייה – אין וויכוח. עם זאת, לעיתים אנשים מעט מבולבלים בכל הנוגע לשאלה האם לרכוש קולנועית, האם להסתדר בתחבורה ציבורית או שאולי עדיף בכלל ללכת על רכב? במאמר הבא אנו נעסוק בדיוק בשאלה הזו – מתי לדעת שאתה פשוט חייב לרכוש לעצמך קולנועית. רוצה לדעת כיצד שומרים על תקינות הקולנועית? במאמר הבא תוכל למצוא מידע רלוונטי: המדריך לשמירת תקינות הקולנועיות.

 

מתי תדע שעלייך לרכוש קלנועית:

1 – אם אתה גר בקיבוץ/מושב ואתה מוצא עצמך מתרוצץ הרבה ופשוט נשאר ללא אוויר בכדי להגיע לחדר אוכל, לביתך, מרכז המושב/הקיבוץ, לחברים – הרי שמומלץ מאוד שתרכוש קולנועית. בסכום נמוך (לעומת כל כלי רכב אחר) תוכל ליהנות מנסיעה נוחה, קלה המותאמת לחודשי הקיץ והחודש כאחד.

2- אם ברשותך את היכולת הכלכלית לרכוש רכב וכן גם להחזיקו מבחינת ביטוח הרכב (שיכול להיות יקר מאוד) לצד עלויות הדלק השונות, הרי שקולנועית חוסכת את כל הדברים הללו. קולנועית אינה מצריכה ביטוח ועובדת על חשמל. חיסכון נהדר!

3- אם אינך צריך לעשות נסיעות ארוכות טווח בעיר ואתה נוטה לבצע סידורים מדי פעם וללכת לפגוש חברים, הרי שחבל שתחזיק רכב של ממש ומומלץ מאוד שתלך על אפשרות הקולנועית. כיום ניתן למצוא קולנועיות במחירים מאוד אטרקטיביים המתאימים הן לזוגות והן לבודדים.

4- אם אתה סובל מבעיה רפואית כלשהי ואתה רוצה להחזיר לעצמך את העצמאות (דבר חשוב מבפני עצמו) הרי שאינך צריך לוותר על אפשרות זו. קולנועיות היא אחת מהאפשרויות הטובות ביותר לאנשים אשר סובלים מנכויות כאלו ואחרות (החל מאנשים סיעודיים ועד לאנשים שנזקקים לקביים בכדי להתנועע ממקום למקום), אודות השימוש בקולנועיות לאנשים סיעודיים, בקישור המצורף: שימוש בקולנועית לאנשים סיעודיים.

5- הדרך האחרונה לדעת האם אתה זקוק לקולנועית היא במידה ואתה מוצא עצמך מוותר על פעילויות שונות בשל העובדה שקשה לך להתנועע ממקום למקום כי אתה סובל מכאבים החוזרים על עצמם, כי קשה לך ללכת או כי אתה מתעייף במהירות. קולנועית עבור אנשים מבוגרים היא אפשרות נהדרת המחזירה את הביטחון, תחושת העצמאות והיכולת להמשיך לנהל חיים חברתיים.
מעוניין לדעת פרטים נוספים אודות הקולנועית? הקלק כאן: האטרקטיביות של קולנועיות.