“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

5 סימנים שאתם צריכים קלנועית

1.מתקשים בתנועה עצמאית

המון אנשים שבוחרים להתנייד באמצעות הקלנועית, עושים זאת מאחר והיכולות הפיזיות שלהם לא מאפשרות להם לנוע במרחב בצורה עצמאית בכוחות עצמם. מגבלה בתנועה יכולה לנבוע משתי סיבות עיקריות: האחת היא סיבה ביולוגית, הנובעת בעיקר בעקבות תהליך ההזדקנות הבלתי נמנע, שבו הגוף מאותת שהוא זקוק למנוחה. הסיבה השנייה גם היא פיסית, והיא נוגעת בעיקר לאנשים כבדי משקל שמתקשים לנוע ולעמוד על רגליהם זמן רב. במקרים שכאלו, הקלנועית היא המושיע שלכם.

 

2.מוציאים כספים רבים על מטפלות

סימן נוסף לדעת שאתם צריכים להסתייע בשירות של קלנועית, הוא בעת שאתם מוציאים כספים רבים ומיותרים על מטפלות. כיום אנשים בעלי מוגבלויות שונות רוכשים את שירותיהן של מטפלות על מנת שאלו יבצעו עבורם סידורים, יצאו איתם לטיולים ולקניות. את הכספים הרבים שתוציאו על מטפלות מזדמנות, תוכלו להשקיע בקלנועית שתשרת אתכם מדי יום בכל עת שתרצו.

 

3.אתם מעדיפים להישאר בבית על פני יציאה החוצה

הכבדות בתנועה לעתים מביכה לא מעט אנשים, ועל כן הם בוחרים להישאר בחלל הבית ולא לצאת החוצה. בעת שאתם מעדיפים לבלות שעות רבות בחלל הבית שלכם ולא להנות מחיי חברה או לבצע סידורים שונים בכוחות עצמכם בעקבות מגבלת תנועה, הרי שנסיעה עם הקלנועית תוכל להקל את שגרת חייכם בצורה ניכרת. בעת שתרכשו קלנועית, אתם מחזירים לעצמכם את העצמאות ויכולים להנות מחופש מלא ומלוח זמנים שאתם קובעים לעצמכם מבלי תלות באף גורם מסייע אחר.

 

4.מבצעים גיחות קצרות בלבד בתוך הקיבוץ או המושב

מעבר לאנשים בעלי המגבלה בתנועה שמסתייעים בשירות הנפלא של קלנועית, הרי שנעשה שימוש רב בה גם בקיבוצים ובמושבים. הנסיעה בקיבוצים ובמושבים היא נסיעה קצרה הנעשית לטובת סידורים שונים של אנשי שירות בתוך האיזור, כך שאין צורך בהנעה של רכב פרטי. מעבר לכך, גם במוסדות שונים עושים שימוש נרחב בקלנועית וכך הופכים את מלאכת העבודה והשירות לקלים בצורה משמעותית. את הקלנועית תוכלו לראות גם בנמל התעופה, בתי חולים, מוסדות תרבות ובתי מלון.

 

5.העלויות של הרכב הפרטי יצאו מכלל שליטה

אחזקה של רכב פרטי עולה עשרות אלפי שקלים בשנה – החל מהוצאת רישיון וחידושו, הוצאות על דלק ועל טיפולים משתנים. בעת שאינכם מבצעים נסיעות ארוכות או אינכם משתמשים ברכב דרך קבע, הרי שפשוט חבל לשלם כספים רבים כל כך על הוצאות רכב. במקרים בהם הינכם גרים בקיבוץ או במושב לדוגמא, ומבצעים נסיעות מעטות בלבד, הרי שהקלנועית יכולה להיות הפיתרון המושלם עבורכם שכן אין צורך ברישיון על מנת לנסוע בה, כמו גם שאין צורך בדלק אלא רק בהטענה חשמלית. בעת שהעלויות של ביטוח ואחזקת הרכב יצאו מכלל שליטה, נסו להבין האם קלנועית יכולה לתת לכם מענה ראוי בהתאם לאופי השימוש שלכם. לקריאה נוספת על עלויות הקלנועית לחץ כאן!