“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

מידע נוסף על אביזרים לקלנועית

הקלנועית הינה כלי תחבורה התורם לשיפור הניידות של אנשים המתקשים בהליכה ובאמצעותו הם מסוגלים לצאת מהבית באופן עצמאי ולהגיע לכל מקום אפשרי בסביבת מגוריהם דבר אשר משפר את איכות חייהם ותורם להרגשה שהם שווים בחברה, הם אינם תלויים באף גורם ואין דבר אשר ימנע מהם מלהשיג את המטרות שלהם. על מנת שיהיה אפשר לממש את כל ההשפעות החיוביות שהקלנועית תורמת לנו ואף להעצים אותם, ישנם אביזרים לקלנועית אשר מותאמים לקלנועית בה אתם משתמשים ונועדו לשפר את חווית הנסיעה וכפועל יוצא לשפר את רמת ואיכות חיי המשתמשים בו. אביזרים לקלנועית יסייעו לכם להתנייד בצורה נוחה ובטוחה יותר, תוך נסיעה חלקה ושקטה בכל דרך שנבחר בה. יתרה מזאת, באמצעות מגוון אביזרים אשר משמשים לשיפור האיכות של קלנועית לנכים, המצב שבו אנשים הנעזרים בקלנועית יוכלו להמשיך ולצאת החוצה ולהשתלב במרקם החברתי, יימשך ובהחלט מדובר מבחינתם בעולם ומלואו אחרת האופציה השנייה להישאר בין קירות הבית ללא יכולת לצאת באופן עצמאי ולהיות תלויים באחר. מאמר זה מהווה סקירה לנושא אביזרים לקלנועית תוך מיפוי כל האפשרויות העומדות לפניכם.

גודל גלגל הקלנועית כגודל נוחות הנסיעה

אחד הדברים החשובים ביותר בנושא אביזרים לקלנועית הוא גודל ורוחב הגלגל. כמו בכל כלי תחבורה, גם במקרה של נסיעה בקלנועית, הגודל כן קובע כלומר, ככל שגלגל הקלנועית יהיה גדול ורחב יותר כך גם תיהנו מנסיעה בטוחה ויציבה יותר עם אחיזה טובה בכל דרך שתבחרו וגם תיהנו מנסיעה שקטה, נוחה, ללא רעידות וזעזועים כתוצאה מתנאי הדרך. כמו כן, איכות הצמיג ורוחבו ישפיעו על תהליך הבלימה וכמובן על הנסיעה בימים גשומים בדרך חלקה ויגבירו את תחושת הביטחון שלכם לצאת מהבית בכל מזג אוויר ללא שום קושי מתלווה. מומלץ מאוד למי שמתכוון לרכוש קלנועית יד שניה להחליף את צמיגי הקלנועית הישנים והבלויים בחדשים ואיכותיים יותר על מנת ליישר קו עם רמת בטיחות מספקת והרגשת נוחות גבוהה ואיכותית כבר מהשנייה הראשונה בה התחלנו לנסוע.

נסיעה מוצלת ויבשה בין טיפות הגשם וקרני השמש החמה

המצב הטבעי של קלנועית הוא פתוח ללא כל מכסה מיוחד מהירטבות מפני הגשם בתקופת החורף או מפני חום השמש בקיץ העלול לגרום לכוויות בחשיפה ממושכת. על מנת שנוכל להמשיך באורח חיינו העצמאי ללא תלות או עזרה צמודה מאחרים ולהימנע מפגיעה מיותרת באיכות החיים לה הורגלנו, ישנם מגוון אביזרים לקלנועית אשר מטרתם היא אחת והיא לספק הגנה מפני מצבי גשם ושמש ולאפשר יציאה בטוחה עם הקלנועית לאוויר הפתוח וליהנות ממכסה ברמה מאוד גבוהה אשר יוכל להופיע במגוון צורות, סוגים או צבעים בהתאם לסוג הקלנועית.

השפעת המצבר על איכות השימוש בקלנועית

קלנועית חשמלית מופעלת באמצעות מצבר אשר מספק את הכוח הנדרש למנוע לצורך נסיעה נינוחה ואיכותית. כאשר המצבר יהיה גדול יותר כך טווח הנסיעה של הקלנועית יהיה ארוך יותר ולא תצטרכו להטעין את המצבר מס' רב של פעמים במהלך היום או לתכנן את יומכם בהתאם למקומות שבהם תטעינו את המצבר ולהפוך להיות תלויים בכך במשך היום.

פתרונות אחסון מתקדמים

יש אביזרים לקלנועית שהם בגדר חובה ובלעדיהם היה קשה מאוד להסתדר, אחד מהם הוא ארגז אחסון אשר מאפשר פתרון לאחסון והעברה של פריטים שונים ובלעדיו בלתי אפשרי היה לאחסן בקלנועית. כיום ישנם מגוון רחב של ארגזי אחסון אשר מגיעים בגדלים שונים ומותאמים לדגם הקלנועית. תארו לכם מצב בו זוג נוסע באמצעות קלנועית זוגית לערוך קניות ואין בקלנועית ארגז אחסון לשקיות הקניות. מדובר בקושי רב ומכאן החשיבות בהתקנת ארגז אחסון אשר יתרום לאיכות חיים גבוהה. בנוסף קיימת אפשרות להתקנת מתקן אחסון לקביים ומקלות הליכה אשר יאפשר לקחת אותם לכל מקום על גבי הקלנועית ובהגעה ליעד ניתן יהיה להשתמש בהם בעת הירידה מהקלנועית. 

בטיחות וביטחון לפני הכל

קלנועית נחשב לכלי תחבורה אשר אהוד מאוד בקרב גנבים וזאת מפאת ערב ערכם הגבוה והתמורה הנאה אשר תתקבל ממכירה שלהם. ישנם קלנועיות אשר אינם ניתנים להעלאה לדירת המגורים ולכן נשארים צמוד לבניין המגורים. בכדי למנוע גניבה או להקשות על הגנבים, חובה להשתמש במנעול שרשרת מתקדם אשר מספק הגנה מגניבות ומגן על הרכוש יקר הערך.