“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

קטלוג קלנועיות מיני מתקפלות 2024


מידע נוסף על קלנועית מיני מתקפלת

קלנועית יכולה לספק חופש חדש לאנשים הנאבקים בפעילות היום יומית ומהווה דרך נהדרת להחזרת העצמאות מכיוון שהיא מבטלת את התלות בסביבה בכל הקשור לניידות. 

 ישנו מגוון רחב של קלנועיות, החל מדגמים פשוטים וקומפקטיים כדוגמת קלנועית מיני מתקפלת וכלה בכלי רכב מלאים כגון קלנועית סגורה. סוג הקלנועית שתרכשו יהיה תלוי בגורמים שונים, כולל היכן וכיצד אתם מתכננים להשתמש בקלנועית, צרכי הניידות הספציפיים שלכם והתקציב שלכם. במאמר זה נדון באחת ההמצאות הקלות והנוחות ביותר לשימוש בענף הקלנועיות. 

נעים להכיר, קלנועית מיני מתקפלת

קלנועית מיני מתקפלת, כשמה כן היא, ניתנת לקיפול כך שניתן לקחת אותה בקלות לכל מקום, וכן לנסוע עימה בכל מרחב, מבלי שתתפוס נפח. מדובר באחת מהקלנועיות הקומפקטיות והקלות ביותר בשוק. מה שמבדיל אותה משאר הדגמים הקיימים הוא השלמות בגודל שנותנת לך את המיטב מכל העולם. 

מינימום גודל מקסימום נוחות

בזכות היותה קלת משקל וקלה לניוד, הרי שהקלנועית המיני מתקפלת ניתנת לשימוש לצרכים מגוונים. כך למשל, ניתן לראות אנשים רבים אשר נוסעים על קלנועית מיני מתקפלת  במושבים וקיבוצים ומגרשי גולף, שם עליהם לנוע באופן מהיר למרחקים ארוכים. אולם אין ספק ששתי האוכלוסיות העיקריות המשתמשות לרוב בקלנועיות אלו הינן אוכלוסיית המוגבלים בתנועה וכן אוכלוסיית הקשישים.

פתרון ניידות לכל משימה

קלנועית מיני מתקפלת הינה מאוד פופולארית בשל הקומפקטיות שהיא מציעה בצד ניידות מקסימלית.  הקלנעית בעלת כושר תמרון גבוה במיוחד, ומיועדת לנסיעה במקומות צרים.

יתרון נוסף טמון בעובדה שניתן לקפל אותה. כך למשל אנשים רבים רוכשים את הקלנועית כאשר הם צריכים לטוס לחו"ל. קלנועית מיני מתקפלת הינה נוחה לנשיאה למטוס וניתן להמשיך איתה גם לאחר נחיתת המטוס בכדי להגיע לרכב. 

מאפיינים ויתרונות נוספים של קלנועית מיני מתקפלת

  • המשתמשים בקלנועית אינם צריכים להחזיק ברישיון נהיגה והם רשאים לנסוע הן בכבישים והן במדרכה.

  • המהירות המרבית היא 12 ק"מ בשעה

  • קלנועית מיני מתקפלת אינה דורשת תחזוקה רבה

  • ניתן לטעון את הקלנועית במהירות ובקלות באמצעות חיבור לשקע חשמלי ביתי

אם מרכזים את כלל היתרונות של הקלנועית המיני מתקפלת, ניתן לומר כי מדובר בשילוב מושלם של נוחות,עיצוב, איכות נסיעה ובטיחות.

אביזרים לקלנועית - לשפר את חווית הנסיעה

ממש כמו לכל כלי רכב אחר, גם את הקלנועית המיני מתקפלת ניתן לאבזר באביזרים שונים שיוסיפו למשתמש הגנה, בטיחות ונוחות מירבית. החל מסלי אחסון וכלה בכיסויים עמידים בפני מזג האוויר, אביזרים לקלנועית משפרים את חוויית הנסיעה ומסייעים לנוסע עוד יותר בשיפור איכות חייו.

כך למשל ניתן למצוא מראות אחוריות ונורות LED אשר מאפשרות למשתמש לראות טוב יותר ולהתמצא בקלות בדרך. לאיחסון נוסף ניתן למצוא סלי קטנוע, תיקי משענת יד ותיקי מושב בכל הגדלים השונים. יש אפילו תיק קירור מבודד שמתלבש על גב הכיסא של הקלנועית שמאפשר לכם לשמור על כל דבר חם או קר!

אביזרים נוספים כוללים מחזיקי מקל, מחזיקי שתייה, מחזיקי טלפון ועוד.

צריכים קלנועית אך מחיר חדשה גדול עליכם? 

אם ברצונכם לרכוש קלנועית מיני מתקפלת אך אינכם יכולים לעמוד בתשלום של קניית קלנועית חדשה, קנייה מיד שנייה יכולה להקל בהוצאה באופן משמעותי. 

המלצה חשובה הינה לרכוש אותה מחברה מוכרת, כך תוכלו להינות ממגוון יתרונות. ראשית, הקלנועית עוברת שיפוץ מקיף וחלקים ישנים במיוחד או כאלו בעלי בלאי גבוה מוחלפים לחדשים. כמו כן, תוכלו להינות מאחריות מלאה ושירות מקיף.

אילו עוד סוגי קלנועיות קיימים בשוק?

קלנועית מידי

קלנועית מידי מיועדות לשימוש גם בפנים וגם בחוץ. גודל הגלגלים הגדול הופך אותן למתאימות לשימוש בחוץ, אך יכולת התמרון הגבוהה שלהן מאפשרת להשתמש בהן גם בתוך חנויות, קניונים, מסעדות ובתי קפה.

קלנועית לזוג

קלנועית לזוג הינה בעל מרחב מרווח ואמורה לספק בעבור המשתמשים בה נוחות מרבית בנסיעה עם שני נוסעים. אחד השיקולים העיקריים בעת בחירת קלנועית זוגית הוא לוודא שהיא אינה צפופה מידי עבורכם. שני בני הזוג אשר משתמשים בקלנועית אמורים לחוות נינוחות, קלילות, בטיחות וחווית נסיעה טובה.

קלנועית סגורה

קלנועית סגורה הינה למעשה רכב קטן עם שלל אביזרים ופינוקים.לקלנועית סגורה יש יתרונות רבים: 

ניתן להשתמש בקלנועית גם בקיץ וגם בחורף - הקירוי של הקלנועית מגן על המשתמש מפני קרינת השמש ולחילופין מאפשר נסיעה גם בימים גשומים.

חלק מן הדגמים של קלנועית סגורה כוללים גם מזגן, וזה הופך את הנסיעה להרבה יותר מהנה. באופן דומה יש אף דגמים שמגיעים עם מערכות שמע.